Korolev Avia Fest: як пройшов міжнародний авіафестиваль в Житомирі?
Вищий пілотаж, сучасна авіатехніка та Volkswagen - вихідні в Житомирі були по-справжньому драйвовими!
![vw](https://www.inter-avto.com.ua/novini/korolev-avia-fest-yak-proyshov-mizhnarodnyy-aviafestyval-v-zhytomyri/@@poi.imageproxy/20d441d604d14cfc807ba119964a4cd0/dcd2b067-888e-4bb9-969f-85b5438d1e9f.jpeg/news)
22.08 тисячі людей приїхали на територію міжнародного аеропорту в Житомирі, щоб стати свідками незабутнього авіаційного шоу.
У рамках фестивалю в аеропорту відбувся показ авіаційної техніки — як статичний, так і під час виконання польотів, а також фігур вільного та вищого пілотажу. Крім десятків зразків вертольотів та літаків малої авіації, свою міць і професіоналізм продемонстрували військові екіпажі вертольотів Мі-8, навчально-тренувальних літаків L-39 і бойових винищувачів Су-27, які здійснили проліт над учасниками фестивалю.
ТОВ "Інтер Авто Центр" стали одним із партнерів авіафестивалю. Гості заходу мали можливість ближче познайомитись з модельним рядом автомобілів Volkswagen, дізнатись про актуальні акційні пропозиції.
Як проходив авіафестиваль - дивіться у відео: