Інтер Авто Центр Новини

Свіжі та актуальні новини від Інтер Авто Центр.

  1. Новини
  2. Новий електромобіль Volkswagen ID.3 незабаром презентують на Франкфуртському автосалоні!
06.09.2019
Світ Фольксваген

Новий електромобіль Volkswagen ID.3 незабаром презентують на Франкфуртському автосалоні!

Volkswagen отримали вже більше 30,000 передзамовлень на ID.3

vw

Ще до офіційної перезентації моделі ID.3, яка відбудеться на Франкфуртському автосалоні (12-22 вересня), Volkswagen отримали більше 30,000 передзамовлень на новий електромобіль.

ID  - це нова продуктова лінійка у портфелі брендів Volkswagen. Назва ID означає інтелектуальний дизайн, індивідуальність, передові технології. Число 3 - це запуск нового стратегічного значення після Beetle та першого Golf. Виробляється ID.3 у місті Цвіккау. Завод повністю переобладнують. Це буде найбільша виробнича площадка для елетромобілів у Європі.

Перші електромобілі зійдуть з конвеєра у кінці 2019р. На виставці у Франкфурті Volkswagen ID.3 буде показаний без камуфляжу. Всі базові ID.3 будуть оснащені акамулятором на 58 кВт із запасом ходу до 420 км.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.