Підтримуємо молодь заради нашого майбутнього!
Відбувся ІV Всеукраїнський Благодійний Хореографічний Конгрес за спонсорської підтримки офіційного дилера Volkswagen в Житомирі
![спонсорська участь](https://www.inter-avto.com.ua/novini/pidtrymuyemo-molod-zarady-nashoho-maybutnoho/@@poi.imageproxy/ecd26419d24240a3a5ac7b460cd95065/60f21ffc-de94-48fa-af70-c0d79fc7bc2f.jpeg/news)
29 квітня відзначили Міжнародний день танцю цього ж дня у Житомирі відбувся Всеукраїнський благодійний хореографічний конгрес та Ювілейний концерт Школи балету Інни Бурдейної.
![Image](./@@poi.imageproxy/2a263d3f319345e292af6742f62e6b1b/442ea0d7-e25d-46c0-aa6e-43f958ffe71f.png)
![Image](./@@poi.imageproxy/da7bd3528cc94a51afbf644e0908e116/56170a63-4ba0-47d1-8336-fc4b95b20bec.jpeg)
Підтримуємо молодь заради нашого майбутнього!
Ми підтримуємо молодь та розвиток культури, тому долучилися спонсорською підтримкою до заходу. Також передали басейн в «Дитячу лікарню ім. В.Й. Башейка» житомирської міської ради.
![Image](./@@poi.imageproxy/5551b4f62bc9442d81b1854d0636f62a/c36dc286-f80c-4ea4-9991-9878785e57f6.jpeg)
![Image](./@@poi.imageproxy/6de983130a124bb885844e46d1385709/6f743298-b616-4a98-8e56-36ff02bea22c.jpeg)
У заході взяли участь: керівники колективів, педагоги навчальних закладів, шкіл мистецтв з п’яти областей України. Конгрес завершиться благодійним концертом на підтримку ЗСУ та дитячої міської лікарні.
Бажаємо всім учасникам розвитку та миру!