Інтер Авто Центр Новини

Свіжі та актуальні новини від Інтер Авто Центр.

  1. Новини
  2. Усі заводи Volkswagen повернулись до виробництва!
16.06.2020
Світ Фольксваген

Усі заводи Volkswagen повернулись до виробництва!

Сьогодні відновив виробницто завод Volkswagen в Пуеблі, Мексика. А це означає, що всі 16 заводів марки легкових автомобілів Volkswagen у всьому світі повернулися до виробництва

vw

Сьогодні виробництво поновлюється на заводі в Пуеблі, Мексика. Тому всі 16 заводів марки легкових автомобілів Volkswagen у всьому світі повернулися до виробництва.

Андреас Тостманн, член правління управління легкових автомобілів Volkswagen, відповідальний за виробництво та логістику, сказав: "Нам вдалося відновити виробництво з пріоритетом максимального захисту здоров'я. В виробництві не бракує жодної частини. Дуже дякую нашій команді - а також нашим постачальникам та логістичним підрядникам ».

Тільки для європейських заводів цієї марки Volkswagen закуповує близько 100 000 різних деталей у своїх постачальників.

Першим відновив роботу завод у Цвікау, на якому виробляють ID.3 - 23 квітня 2020 року, 28 квітня відновив свою діяльність найбільший завод бренду в Вольфсбурзі. Усі заводи в Китаї також повернулися до виробництва.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.