Світ Фольксваген
02.07.2020

Відбулась світова прем'єра нового Tiguan!

01.07.2020 відбулась світова прем'єра рестайлінгової версії одного з найпопулярніших кросоверів Європи - Volkswagen Tiguan.
vw

Volkswagen Tiguan - це найуспішніший в Європі SUV та один із найпопулярніших позашляховиків у світі. На сьогодні виготовлено понад шість мільйонів одиниць!

У 2019 році Tiguan став найпопулярнішою моделлю бренду Volkswagen та навіть концерну Volkswagen Group, виготовивши близько 911 000 одиниць. В даний час Volkswagen демонструє всеосяжне оновлення найбільш продаваного автомобіля в рамках своєї світової прем'єри. Ральф Брандштаттер, який був призначений новим генеральним директором марки Volkswagen, говорить: «Ми запустили нашу глобальну SUV стратегію в 2016 році з другого покоління Tiguan, яке послужило основою для багатьох успішних моделей у всьому світі. Зараз Volkswagen робить наступний крок, електризуючи новий Tiguan і додаючи нові цифрові рішення. Це компактний кросовер, який впорається з викликами сучасної епохи».

Новий Tiguan тепер також доступний із гібридною установкою: Tiguan eHybrid може досягти швидкості до 130 км/год, а також Volkswagen вперше створили спортивну версію кросовера - Tiguan R. На цю модель встановлено систему повного приводу 4MOTION із селективним регулюванням крутного моменту колеса, що надає Tiguan R новий рівень динаміки водіння.

Також у Tiguan з'явилась модульна інформаційно-розважальна матриця третього покоління (MIB3), що пропонує найкраще з можливого на сьогодні підключення до мережі інтернет.

Нижче ви можете переглянути презентацію Новго Tiguan