Інтер Авто Центр Новини

Свіжі та актуальні новини від Інтер Авто Центр.

  1. Новини
  2. Volkswagen Golf: саме сьогодні, 45 років тому, на світ з’явився найуспішніший європейський автомобіль!
29.03.2019
Новини від Фольксваген

Volkswagen Golf: саме сьогодні, 45 років тому, на світ з’явився найуспішніший європейський автомобіль!

29 березня 1974 року завод Volkswagen у Вольфсбурзі офіційно почав виробництво автомобіля, який невдовзі став бестселером. Тоді ніхто у Volkswagen і не здогадувався, що наступник легендарного Beetle поб’є рекорди продажів: більше ніж 35 мільйонів одиниць по всьому світу. Golf і надалі продовжує успішно продаватись!

vw

За підрахунками, кожну 41 секунду десь у світі замовляли Golf, щодня, без перерви, з початку виробництва 45 років тому. Це в середньому близько 780 000 автомобілів на рік!

Ральф Брандштаттер, головний операційний директор Volkswagen, говорить: “Golf – це сереце нашого бренду. Він уособлює прогрес та інновації. Саме Golf зробив технології безпеки доступними для мільйонів людей. Цей автомобіль став культовим для цілого покоління”.

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.