Інтер Авто Центр Новини

Свіжі та актуальні новини від Інтер Авто Центр.

  1. Новини
  2. Volkswagen Комерційні автомобілі представляє свої новинки  2020 року у форматі онлайн
25.09.2020
Світ Фольксваген

Volkswagen Комерційні автомобілі представляє свої новинки  2020 року у форматі онлайн

Новий Caddy: грузова версія Cargo та пасажирська - Stylee-Crafter: у версії бортова платформа та спеціально для автомобілів швидкої допомоги

vw

Незважаючи на скасування виставки комерційних автомобілів IAA у Ганновері цього року, усі бажаючі можуть відвідати стенд Volkswagen Комерційні автомобілі з 23 вересня інтерактивному форматі за посиланням:  http://bit.ly/VWN_virtuelle_nfz_messe_start

Прогулюватись довкола стенду Комерційних автомобілів Volkswagen, роздивлятись новий Caddy та інші моделі бренду з усіх боків, проводити інформативні бесіди та дізнаватись про технічні новинки моделей - те, що раніше було пов’язано з відвідуванням шоу, у 2020 році можливо вперше за допомогою кліку. Всі транспортні засоби, які мали бути показані на виставці IAA та сам стенд виставки, були відтворені цифровим способом для отримання вражень на 360 ° та передають відчуття особистого перебування там.

На стенді можна знайти широкий спектр віртуальних пропозицій, таких як фільми з коментарями наших експертів про найновіші продуктів, 3D-моделі наших автомобілів та презентацію послуг We Connect. Звичайно, наші спеціалісти доступні для відповіді на будь-які питання за допомогою безлічі цифрових каналів.

Найбільше уваги привертає оновлений Caddy - із Digital Innovision Cockpit, сервісом We Connect та новим дизайном. Caddy також вражає багатьма аналоговими додатковими елементами, такими як великий панорамний дах та знімні індивідуальні сидіння на третьому ряду сидінь. У Caddy Cargo теж є нові функції: опціональні задні двері без вікон, ширші розсувні двері (найширші на Caddy Maxi для європіддону) та оновлений робочий простір для водія з ергономічними сидіннями AGR.

Також, на стенді представлено переобладнання: новий Caddy вперше в якості рефрижератора та сервісного автомобіля з майстернею.

Користувачі можуть взяти участь в екскурсії по стенду виставки, а можуть дослідити її по-своєму: натиснувши на інтегровані додаткові функції та керовані експонати з можливістю змінити кольори нового Caddy або додати йому нові диски, зробити дисплей інтерактивним.

Переходьте за посиланням та отримуйте незабутній досвід!

Підписатися на розсилку новин

За допомогою нашої розсилки новин Ви зможете регулярно отримувати інформацію про наш автосалон та численні ексклюзивні пропозиції!

Введені дані недійсні. Будь ласка, спробуйте ще раз.

Оберіть форму звернення

На жаль, виникла проблема з реєстрацією на розсилку. Будь ласка, повторіть спробу пізніше.

checkbox_default

Дякуємо!

Ви щойно зареєструвалися на отримання розсилок.

Ви одразу отримаєте електронне повідомлення з посиланням для підтвердження. Будь ласка, перейдіть по цьому посиланню, аби завершити реєстрацію.