Новини від Фольксваген
27.02.2019

Volkswagen презентує свій найпотужніший дизельний SUV -Touareg V8 TDI

Світова прем'єра нового Touareg V8 TDI відбудеться на Женевському міжнародному автосалоні, який проходитиме з 7 по 17 березня. Старт продажів новинки в Європі запланований на кінець травня цього року.
vw

Volkswagen Touareg V8 TDI оснащується дизельною "турбовісімкою" 4.0, яка видає 421 кінську силу і 900 Нм крутного моменту, які доступні вже з 1000 обертів на хвилину. З нуля до сотні кілометрів на годину такий Touareg розганяється за 4,9 секунди, а його максимальна швидкість обмежена на позначці у 250 кілометрів на годину.
Покупцям Touareg V8 TDI доступні два дизайн-пакети: стандартний Elegance і Ambience. Перший відрізняється переважанням холодних, металевих відтінків, другий – теплих. При цьому незалежно від виконання дверні панелі будуть оброблені шкірою.
В оснащення нового SUV входить пневмопідвіска, електропривід дверей багажника, педалі з нержавіючої сталі, пакет освітлення Light & Sight з автоматичним управлінням фарами та 19-дюймові колеса (для інших версій базовими є 18-дюймові).
Крім того, Touareg V8 TDI комплектується системою нічного бачення, асистентом руху в пробках, задніми підрулюючими колесами, електромеханічними стабілізаторами та матричними фарами IQ.Light.